OK
Prece:
Summa:
Apskatīt grozu
Lietotāja konts
login:
parole:
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!

                                                                              

 

Woodygoody – ar mīlestību Jūsu bērniem!  

 

 

 

 

 

         Latvijas kompānija  WoodyGoody nodarbojas ar bērnu mēbeļu un dažādu  interesantu lietu bērnu istabas interjeram ražošanu. Produkcija  tiek ražota no ekoloģiski  tīriem un bezkaitīgiem materiāliem pēc Eiropas standartiem.  Produkcija tiek ražota no augstas kvalitātes bērzu finiera, kas ļauj produkcijai būt vieglai un izturīgai. Ražojumi  tiek noklāti ar netoksiskām krāsām un lakām. Galdiņi un krēsliņi, sekcijas un plaukti, soliņi un rotaļlietu kastes, auguma mērītāji,  leļļu mājas, leļļu mēbeles – visu to  un daudz ko citu Jūs varat atrast mūsu asortimentā. Mūsu ražojumi tiek eksportēti uz Baltijas valstīm un Eiropu. Ideāla dāvana mīļajam bērnam var kļūt viņa pirmais krēsliņš vai  galdiņš, pie kā viņš var pareizi un interesanti attīstīties. Interesants dizains un pievilcīgas cenas iepriecina mūsu pircējus. WoodyGoody mēbeles ir izturīgas un kvalitātivas! Ražotājs dod garantiju uz daudziem gadiem.

 

 

Uz krēsliņiem WoodyGoody var sēdēt ne tikai bērni,  bet arī viņu vecāki!

 

 

      * attīstošo spēļu un koka rotaļlietu ražošana,

      * bērnu koka mēbeļu ražošana.

 

Spēlējoties mazulis apgūst priekšmetu formas un izmērus, to izvietojumu apkārtnē, izšķirt krāsas un skaņas. Veidojot kontaktus ar apkārtējo pasauli, mācās koordinēt kustības, novērot un iegaumēt.

          Mūsu izstrādājumi palīdzēs Jūsu bērnam attīstīties ar prieku un papildināt savu redzesloku.

 

 

Izgatavosim uz pasūtījumu bērnu mēbeles pēc individuāla dizaina.

     Iespējams:

     1. Bērna vārda uzrakstīšana

     2. Attēlu izstrādāšana un attēlojums

     3. Dažādu formu un elementu izgriešana

 

 

 

 
Internet veikala www.woodygooody.lv informācijas kopēšana un pārpublicēšana bez SIA “Starts” rakstiskas atļaujas ir stingri aizslēgta.
Copyright SIA “Starts”, 2009
Семейный портал 7ya.lv